بليط قطار رفت و برگشت


بليط قطار رفت و برگشت

         پيكاپ پاسپورت چيست؟

بازدید :    ۳ مرداد ۱۳۹۷    ۰۳:۴۴:۰۳    دانيال

از آنجايي كه جهت درج ويزا نيازي به حضور شخص نيست، پاسپورت ها مي توانند از طريق نماينده به سفارت تحويل داده شوند. پروسه ي ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به شحص پيكاپ گفته مي شود. از مزاياي پيكاپ هزينه پايين آن نسبت به هزينه ي اقامت در كشور مقصد مي باشد.

 ‌پس از اينكه فرد نسبت به درخواست ويزا اقدام مي نمايد دو حالت ممكن است پيش بيايد: موافقت با درخواست ويزا يا عدم موافقت نسبت به اين درخواست. آنچه كه مسلم است در حالت دوم فرد بايد با توجه به علت مردود شدن درخواست، درصدد رفع آن برايد و سپس مجدداً اقدام كند.

در حالت اول، پس از اينكه درخواست ويزاي فرد از سوي سفارت مورد قبول قرار مي گيرد، بايد پاسپورت به سفارت ارسال شود تا ويزا ضميمه ي پاسپورت شود و بتواند به كشور مورد نظر مسافرت كند. به اين مرحله ي اخير، يعني ضميمه شدن ويزا به پاسپورت اصطاحاً پيكاپ (Pick Up) گفته مي شود.

پيكاپ ويزا يا همان پيكاپ پاسپورت مسئله ايست كه همواره مورد توجه متقاضيان اخذ ويزا بوده.
هنگامي كه فردي قصد مهاجرت يا سفر به كشور ديگري را دارد با گرفتن وقت سفارت و مراجعه به سفارت كشور مربوطه مي بايست مدارك مورد نياز خود را به سفارت تحويل دهد و پس از مصاحبه حضوري ، سفارت تصميم مي گيرد كه فرد اجازه ورود به آن كشور را دارد يا خير.

حال براي اخذ ويزاء برخي كشورها مي بايست به كشور ديگر سفر كرد و به سفارت كشور مقصد در كشور واسط مراجعه نمود كه اينكار بايد توسط شخص متقاضي صورت گيرد.

متقاضيان دريافت ويزا پس از اقدام جهت اخذ ويزا و طي شدن مراحل مربوطه، به منظور صرفه جويي در هزينه و زمان، امكان يا تمايل سفر به كشور مربوطه را ندارند.

پس از گذراندن اين مراحل اگر به فرد متقاضي ويزا تعلق بگيرد يا درخواست صلاحيت وي براي تعلق گرفتن تاييد نگردد، فرد متقاضي در حالت اول بايد به كشور واسطه برود، و در جهت الصاق ويزا درون پاسپورت خود اقدام نمايد.

در حالت دوم فرد متقاضي مي بايد يك سفر مجدد به منظور بررسي اعتراض به عدم صدور ويزا و ارائه مدارك تكميلي در صورت لزوم و تسليم درخواست مجدد به سفارت نمايد.

براي تهيه آسان پيكاپ پاسپورت و خريد بليط هواپيما در كمترين زمان ممكن مي توانيد از نمايندگي هاي هواپيمايي در اين زمينه كمك بگيريد. 

آيا نياز به حضور شخص است؟

اما در حالت اول با توجه به اينكه براي درج ويزا در پاسپورت نيازي به حضور خود شخص در سفارت نيست، پاسپورت مي تواند از طريق يك كارگزار تحويل سفارت گردد، اين مرحله ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به شحص را پيكاپ ويزا مي گويند.

از مزاياي پيكاپ ويزا هزينه پايين آن نسبت به هزينه ي اقامت در كشور مقصد است.

كه شركت هاي هواپيمايي با داشتن مجوز رسمي اين كار را براي در خواست كنندگان ويزا سهل كرده است و شما مي توانيد با مراجعه به اين شركت ها اين كار را در كوتاه ترين زمان ممكن انجام دهيد و همكاران خبره ما اين كار را براي شما در كوتاه ترين زمان ممكن انجام مي دهند و راهنمايان خوبي در جهت انجام اين كار براي شما هستند.

بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     بليط ارزان: واقعيت يا تبليغات رسانه اي
    مهر 97 هزينه سفر هوايي عتبات چقدر خواهد بود؟
    مشكل جديد: بليط هاي تقبلي براي سفر هاي هوايي
    يك تجربه از خريد بليط هواپيما در خارج از ايران به صورت انلاين
    معرفي سايت تيك بان
    خريد بليط هواپيما از تهران به اصفهان - تيك بان
    قيمت بليط هواپيما ماهان چطور تعيين ميشود؟
    خريد بليط هواپيما لحظه آخري از تيك بان
     در تيك بان رزرو بليط هواپيما چگونه انجام ميشود؟
    بليط دوحه | قيمت بليط دوحه - تيك بان

منو

درباره ما