بليط قطار رفت و برگشت


بليط قطار رفت و برگشت

         هزينه هاي سفر به دبي

بازدید :    ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷    ۱۲:۳۸:۰۵    دانيال

هزينه هاي سفر به دبي , سفر كردن به شهر دبي گران است زيرا بيستمين شهر گران قيمت دنيا به حساب مي آيد اما با اين حال گردشگران بسيار زيادي از سراسر جهان به دبي سفر ميكنند ميزان سفر سالانه به دبي چهارده ميليون نفر تخمين زده شده است و همين امر دبي را به يكي از پر بازديد ترين شهرهاي جهان تبديل كرده است. در اين مقاله ميخواهيم تمامي هزينه هاي سفر به دبي را تخمين بزنيم پس با ما همراه باشيد.

هزينه هاي سفر به دبي

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         چند نكته كه خانوم ها بايد قبل از سفر به ارمنستان بدانند!

بازدید :    ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷    ۰۶:۱۸:۴۷    دانيال

اگر محل اقامت شما از مركز شهر دور است سعي كنيد بيشتر از ساعت ۱۱ شب در خيابان ها نمانيد. استفاده از وسايل نقليه عمومي براي جابجايي به مراتب براي خانوم ها امن تر و آسان تر خواهد بود. خانوم ها ميتوانند براي جابجايي از مترو استفاده كنند زيرا تمامي خطوط مترو در شهر تا ساعت ۱۲ شب به مسافران سرويس ميدهند در تور ارمنستان اگر آدرسي گم كرديد اصلا نگران نباشيد زيرا مردم ايروان بسيار صميمي هستند و به گردشگران احترام ميگذارند پس هر سوالي ميتوانيد از آن ها بپرسيد يادتان باشد در ارمنستان كمتر كسي به زبان انگليسي مسلط است پس بهتر است قبل از سفر جملات كاربردي ارمني را ياد بگيريد تا در حين سفر به مشكل بر نخوريد  شما درصورت رعايت برخي قوانين مهم ارمنستان ميتوانيد سفر خوبي به اين كشور داشته باشيد.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         همه امكانات گردشگري در استانبول

بازدید :    ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷    ۰۶:۰۶:۴۱    دانيال

اگر اهل سفر دسته جمعي هستيد و نمي خواهيد تنهايي به تور استانبول سفر كنيد، اگر دوستدار كنسرت هاي موسيقي و فستيوال هاي هنري هستيد و تحمل هواي آفتابي را داريد تابستان به استانبول برويد. اما اگر به دنبال لذت بردن از هوا و ديدن اتفاقات آب و هوايي منحصر به فرد تور استانبول  هستيد، بهترين زمان سفر شما به استانبول، ماه هاي پاياني فصل بهار و ماه هاي اول فصل پائيز است. البته مي توانيد اين زمان بندي را طوري انجام دهيد كه به كنسرت ها و فستيوال ها هم برسيد.

در تعطيلات نوروزي هم هر چند شهر خيلي شلوغ مي شود، اما مي تواند لحظه هاي به يادماندني براي شما باشد و تجربه هاي شيريني از نوروز استانبول در خاطرتان حك شود. خوب شايد در تعطيلات نوروزي فرصتي براي سفر نداشته باشيد و در بقيه روزها نيز به خاطر مشغله هاي كاري يا درس و مضق بچه هايتان فرصتي براي سفر نباشد. تنها راه چاره براي اينكه از شهر و خانه و روزمرگي كار و درس رها شويد روزهاي آخر تابستان است، در اين روزها هم هوا خوب است هم هنوز مدرسه و دانشگاه شروع نشده، و هم از نوروز و تابستان، خلوت تر است چون مسافرهاي تابستاني در اين روزها در حال برگشتن هستند.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         بررسي قيمت پوشاك گرجستان

بازدید :    ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷    ۰۱:۲۷:۰۲    دانيال

يكي از محبوب ترين تفريحات و فعاليت هاي مسافران به خصوص خانم ها در حين سفر به يك شهر، خريد سوغاتي و محصولات متنوع و گردش در مناطق تجاري است. گرچه تفليس پايتخت كشور گرجستان است، اما آن قدرها وسيع نيست و گزينه هاي چنداني پيش روي شما نيست. با اين حال ترتيبي داده ايم تا بتوانيد به خوبي مراكز تجاري و بازارهاي تفليس را بشناسيد و بتوانيد بر اساس علايق خود برنامه خود را بچينيد. در ليست پيش رو تركيبي از گزينه هاي مختلف براي شما معرفي شده است كه به ترتيب محبوبيت و اهميت آمده اند.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         وقتي مي خواهيد هتل ارزاني در استانبول پيدا كنيد!

بازدید :    ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷    ۰۱:۳۴:۳۳    دانيال

اگر اهل سفر دسته جمعي هستيد و نمي خواهيد تنهايي به استانبول سفر كنيد، اگر دوستدار كنسرت هاي موسيقي و فستيوال هاي هنري هستيد و تحمل هواي آفتابي را داريد تابستان به استانبول برويد. اما اگر به دنبال لذت بردن از هوا و ديدن اتفاقات آب و هوايي منحصر به فرد تور استانبول هستيد، بهترين زمان سفر شما به استانبول، ماه هاي پاياني فصل بهار و ماه هاي اول فصل پائيز است. البته مي توانيد اين زمان بندي را طوري انجام دهيد كه به كنسرت ها و فستيوال ها هم برسيد.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         درباره قطار زندگي بيشتر بدانيد

بازدید :    ۲۹ فروردين ۱۳۹۷    ۱۲:۳۵:۰۰    دانيال

قطار زندگي، جديدترين و لوكس ترين قطار كلاس ويژه است كه از لحاظ تسهيلات رفاهي و سطح كيفي خدمات، در بالاترين درجه در بين قطارهاي شركت رجا، قرار دارد. كوپه هاي اين قطار 4 تخته بوده و از مهمانداران تحصيل كرده و داراي مدارك تخصصي آقا و خانم استفاده مي كند.  همچنين اين قطار در مسير تهران- مشهد و بالعكس به صورت يك روز در ميان و عصرها به مسافران خدمت رساني مي كند. شما مي توانيد بليط قطار زندگي را در سه حالت "با عصرانه"، "با شام" و "شام ويژه" خريداري كنيد.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         اطلاعاتي جامع درباره قطار غزال بنياد

بازدید :    ۲۹ فروردين ۱۳۹۷    ۱۲:۱۹:۲۱    دانيال

واگن هاي قطار غزال هر كدام داراي 10 كوپه ي 4 نفره است كه در مجموع گنجايش 40 نفر مسافر را دارد. كوپه هاي جمع و جور اين قطار انتخاب مناسبي براي سفرهاي خانوادگي است؛ همچنين مي توانيد با خريد غذاي همراه بليط قطار، سفري راحت و لذت بخش را در واگن هاي مدرن قطار غزال تجربه كنيد. كوپه هاي قطار غزال به سيستم هاي صوتي و تصويري به همراه مانيتور مسطح، صندلي هاي راحت و تخت خواب هاي انعطاف پذير، سيستم تهويه ي مطبوع، ميز تاشو، سيستم پيام رساني مي باشد؛ 

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         مزاياي خريد اينترنتي بليط قطار

بازدید :    ۲۹ فروردين ۱۳۹۷    ۱۲:۰۳:۳۶    دانيال

از مهم ترين مزيت هاي خريد اينترنتي بليط قطار، خريد آسان و بدون محدوديت زمان و مكان است. اينكه در هر زماني كه تصميم به سفر داشتيد، وارد سايت خريد بليط قطار شويد و در سريع ترين زمان ممكن، بليط قطار خود را خريداري كنيد. وقتي صحبت از عدم محدوديت زمان و مكان مي شود؛ خيالتان راحت مي شود. شما مي توانيد بدون نگراني از بابت حضور به موقع در مراكز فروش بليط قطار، در 24 ساعت شبانه روز حتي در ايام تعطيل، وارد سايت هاي فروش بليط قطار شويد و بليط دلخواهتان را خريداري كنيد. گستردگي انتخاب از مزيت هاي ديگر خريد اينترنتي بليط قطار است. شما با وارد شدن به سايت هاي بليط قطار، مي توانيد به انواع قطارهاي موجود براي تاريخ و مقصد مورد نظر، دسترسي داشته باشيد و با مقايسه ي قطارها و هزينه ي بليط ها، ارزان ترين بليط قطار را خريداري كنيد.

 

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         امكانات قطار فدك

بازدید :    ۲۹ فروردين ۱۳۹۷    ۱۱:۵۱:۰۵    دانيال

كوپه ي اين قطار بسيار مجهز است و امكانات يك سفر راحت را براي مسافران مهيا كرده است. در هر كوپه ي چهار نفره، چهار تخت خواب تعبيه شده كه درست متناسب با ارگونومي بدن است. با رزرو بليط قطار فدك، در هر فصل سال كه مي خواهيد با خيال راحت سفر كنيد، نه سردتان مي شود و نه از گرما مي پزيد؛ تنظيم دماي داخل كوپه دست خودتان است و مي توانيد آن را بين دماي 22 تا 26 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم كنيد. سيستم هايي درون هر كوپه وجود دارد كه مي توانيد نور و صداي محيط را تنظيم كنيد. از ديگر امكانات اين كوپه ها، ميز مجزاي غذا خوري،  سيستم صوتي و تصويري پيشرفته IPTV با قابليت هايي از قبيل انتخاب فيلم، موسيقي، اعلام اطلاعات موقعيت مكاني قطار، اعلام وضعيت آب و هوا و احضار مهمان‌دار و پر طرفدارترين آنها، سامانه Wifi داخلي و سيستم GPS است كه شما را در طول مسير سرگرم مي كند.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         مناسب ترين قطار سفرتان را پيدا كنيد

بازدید :    ۲۹ فروردين ۱۳۹۷    ۱۱:۳۸:۲۴    دانيال

قطارهاي شركت رجا با انواع چهارتخته، شش تخته و سالني/صندلي، عضوي از ناوگان ريلي كشورمان هستند؛ بنابراين خيلي راحت مي توانيد در ميان اين قطارها، قطاري مناسب با شرايط خودتان را براي سفر پيدا كنيد. پيشنهاد ما به شما براي انتخاب قطار مناسب، اين است كه با در نظر گرفتن مسافت راه، تعداد همراهانتان و هزينه اي كه بايد بابت خريد بليط پرداخت كنيد، بليط قطار بخريد تا وقتي كه وارد قطار مي شويد، از انتخاب قطار خود پشيمان نشويد. 

شما اگر مي خواهيد يك سفر فوق العاده و راحت داشته باشيد، قطارهاي لوكس رجا به همراه پذيرايي و سرو غذاي همراه بليط بهترين گزينه هستند؛ اما در اين ناوگان قطار هاي ارزان تري هم هستند كه با در اختيار گذاشتن خدمات  مطلوب و پذيرايي رايگان، سفري امن و راحت را در مسير هاي ريلي به همراه دارند. 

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     وضعيت واي فاي در هواپيماها چگونه است؟
    راهنماي خريد بليط هواپيما از سايت تيك بان
    مكان هاي بكر اروپايي براي سفر تابستاني
    رايگان سواري براي آنهايي كه پول كافي براي سفر ندارند
    كدام كشورها براي مسافرت انفرادي مناسب اند؟
    پيكاپ پاسپورت چيست؟
    براي رفتن به فرودگاه از ماشين شخصي يا از تاكسي استفاده كنيم؟
    راهكارهايي ساده براي سفري ارزان
    بهترين مكان هاي تفريحي آبي براي سفر تابستاني
    اطلاعاتي درباره فرودگاه در حال ساخت آل مكتوم دبي

منو

درباره ما